top of page

Nasz zespół

Paulina-RUDNICKA.jpg

Paulina Rudnicka

Radca Prawny

Wykształcenie

  • Paulina Rudnicka ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.

  • Po odbyciu aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, została w 2014 r. wpisana na listę radców prawnych.

  • W ramach studiów była stypendystką programu Socrates/Erasmus na wydziale prawa Università di Pisa we Włoszech. Ukończyła Szkołę Prawa Włoskiego tego uniwersytetu.

  • Ukończyła również Studia Podyplomowe z zakresu Wyceny Nieruchomości na Politechnice Gdańskiej.

 

Obszary specjalizacji

Paulina Rudnicka specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa lokalowego/nieruchomości, prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, postępowania cywilnego oraz prawa pracy.

 

W kancelarii INTESA zajmuje się przygotowywaniem opinii prawnych, opiniowaniem i sporządzaniem projektów umów handlowych, rejestracją podmiotów oraz zmianą ich danych w rejestrach sądowych, przygotowywaniem pism procesowych oraz bieżącą obsługą prawną.

Doświadczenie zawodowe

  • Doświadczenie zawodowe Paulina Rudnicka zdobyła współpracując od 2008 r. z największymi kancelariami działającymi w Trójmieście. Świadczyła obsługę prawną na rzecz spółek sektora energetycznego, ze szczególnym uwzględnieniem spółek energetycznych działających w obszarze energii elektrycznej oraz gazu ziemnego. 
     

  • Współpracowała ze spółką oferującą innowacyjne rozwiązania technologiczne z zakresu produkcji konstrukcji stalowych, inżynierii środowiskowej, transportu.

 

Języki

Paulina Rudnicka  posługuje się biegle językiem angielskim.

Kontakt


Email: paulina.rudnicka@kancelaria-intesa.pl   

Tel.: +48 502 470 000

bottom of page