top of page

Nasz zespół

Karolina-JEZIORSKA.jpg

Karolina Jeziorska

Prawnik

Wykształcenie

  • Karolina Jeziorska jest absolwentką kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W trakcie studiów oraz po ich ukończeniu zdobywała doświadczenie zawodowe w organach wymiaru sprawiedliwości oraz w jednostce będącej państwową osobą prawną.

 

Obszary specjalizacji

Karolina Jeziorska specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa i postępowania cywilnego, prawa handlowego oraz prawa gospodarczego, jak również obejmuje zagadnienia z zakresu prawa pracy i prawa administracyjnego.

 

W ramach pracy w Kancelarii INTESA odpowiedzialna jest za przygotowywanie projektów pism przedprocesowych oraz procesowych, jak również sporządzanie opinii prawnych oraz opiniowanie i przygotowywanie projektów umów handlowych. Pomaga również w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, wspierając Kancelarię m.in. w działaniach mających na celu rejestrację podmiotów gospodarczych w odpowiednich rejestrach oraz zmianę tych danych.

Doświadczenie zawodowe

  • Karolina Jeziorska zdobywała doświadczenie zawodowe pracując od 2018 roku w akredytowanej przez Rząd RP agencji płatniczej zajmującej się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udzielania pomocy finansowej ze środków krajowych.
     

  • Począwszy od 2019 roku jest związana z Kancelarią INTESA, gdzie zdobywa doświadczenie i wiedzę prawniczą bezpośrednio związaną ze świadczeniem pomocy prawnej.​

Języki
 

Karolina Jeziorska posługuje się językiem angielskim.

Kontakt


Email: karolina.jeziorska@kancelaria-intesa.pl 

Tel.: +48 502 470 000

bottom of page